45469. Et par figurer af udskåret træ (2)

Kvinder i flagrende gevandter. 18./19. århundrede. H: 22 cm (diverse defekter)

Varenr. 45469

29 November 2017 21:30

Hammerslag10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK 650 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

69650 DKK2017-11-29 21:26
22370600 DKK2017-11-29 20:15
22244500 DKK2017-11-22 21:38
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms