49050. Ubekendt kunstner, Olie på lærred (dupleret)

Portræt af ung mand iført sort hat og grøn kåbe med skindkrave. Italien 1500-tallet? 67 x 50,5 cm. Usign.

Varenr 49050

29 November 2017 21:30

Hammerslag9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK 7.000 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK

Vurdering 8000 DKK

188367.000 DKK2017-11-29 21:23
223706.500 DKK2017-11-29 20:21
244436.000 DKK2017-11-28 06:45
 5.500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms