49050. Ubekendt kunstner, Olie på lærred (dupleret)

Portræt af ung mand iført sort hat og grøn kåbe med skindkrave. Italien 1500-tallet? 67 x 50,5 cm. Usign.

Varenr 49050

29 November 2017 21:30

Hammerslag14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK 7.000 DKK1.00 DKK2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK

Vurdering 8000 DKK

188367.000 DKK2017-11-29 21:23
223706.500 DKK2017-11-29 20:21
244436.000 DKK2017-11-28 06:45
 5.500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms