46811. Ubekendt kunstner: Lodsbåden på vej ud - i baggrunden hjuldamper

Olie på lærred, 34 x 47 cm. Utydeligt sign. 1891

Varenr 46811

29 November 2017 21:30

Hammerslag25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK 550 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK

Vurdering 700 DKK

24443550 DKK2017-11-29 18:45
6856500 DKK2017-11-29 17:54
 350 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms