46766. Akvarel, Sydlandsk byparti med trappe

Sign. Ingrid 1920. Lysmål 21 x 13 cm

Varenr 46766

29 November 2017 21:30

Hammerslag25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK 225 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK

Vurdering 500 DKK

25346225 DKK2017-11-28 21:48
20677200 DKK2017-11-28 15:36
 200 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms