49176. Kai Lange: Marmorbroen

Olie på lærred. Sign. Kai Lange aug 06. 65 x 88 cm.

To ældre reparationer, trænger til rens. Mangler på ramme.

Varenr. 49176

29 November 2017 21:30

Hammerslag7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK 500 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

24443500 DKK2017-11-28 20:29
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms