48458. J. Haas: "Prospekt af Gaunöe Gaard"

Kobberstik. Tryksign. J. Haas 1767. 20,5 x 32 cm, beskåret.

Varenr 48458

29 November 2017 21:30

Hammerslag18.00 DKK19.00 DKK 375 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK

Vurdering 500 DKK

22383375 DKK2017-11-29 18:18
262350 DKK2017-11-26 20:03
 250 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms