48742. Louise Carlsen: Blomster på stenkarm

Olie på plade, 26 x 36 cm, sign. Louise Carlsen

Varenr 48742

29 November 2017 21:30

Vurdering 2500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms