48745. Fladbroderi: Prospect over Faaborg

Dateret 16 September 1819 og sign. A. L. F. Sandberg. 31 x 38 cm (afslag på ramme)

Varenr 48745

29 November 2017 21:30

Hammerslag8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK 1.300 DKK17.00 DKK18.00 DKK

Vurdering 2500 DKK

X3ETNC1.300 DKK2017-11-22 16:16
 1.300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms