48900. Ubekendt kunstner: Buket i vase

Olie på lærred, 36 x 25,5 cm. Sign. Vodroff?

Varenr 48900

29 November 2017 21:30

Hammerslag14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK 250 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK32.00 DKK

Vurdering 500 DKK

22670250 DKK2017-11-24 21:41
 250 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms