48900. Ubekendt kunstner: Buket i vase

Olie på lærred, 36 x 25,5 cm. Sign. Vodroff?

Varenr. 48900

29 November 2017 21:30

Hammerslag9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK 250 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK

Vurdering 500 DKK

22670250 DKK2017-11-24 21:41
 250 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms