48900. Ubekendt kunstner: Buket i vase

Olie på lærred, 36 x 25,5 cm. Sign. Vodroff?

Varenr 48900

29 November 2017 21:30

Hammerslag8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK 250 DKK2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK

Vurdering 500 DKK

22670250 DKK2017-11-24 21:41
 250 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms