48959. Svensk kunstner: Parti fra Risholm ved Leksand

Olie på lærred. Sign. Skoglund -27. 35 x 42 cm

Trænger til rens

Varenr. 48959

29 November 2017 21:30

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms