49042. Engelsk kunstner, Olie på lærred

Pige med langt rødt hår ved spinderok.
46 x 35,5 cm. Sign. monogram

Varenr 49042

29 November 2017 21:30

Vurdering 2800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms