49071. Johannes Meyer Andersen: Hestetrukken slæde i vinterskov

Olie på lærred. 40 x 50 cm. Sign. Johs Meyer A

Varenr. 49071

29 November 2017 21:30

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms