49376. Ubekendt; Olie på plade

Klassisk motiv med laurbærkranset mand flankeret af to kvinder. 27 x 27 cm. Usign.

Varenr 49376

29 November 2017 21:30

Vurdering 1500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms