49378. P.C.; Olie på plade

Københavnermotiv med Rundetårn. 24 x 30 cm. Sign. P.C.

Varenr. 49378

29 November 2017 21:30

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms