49981. Bjørkholm: Gadeparti

Olie på lærred, sign. A. Bjørkholm, 38 x 42 cm.

Varenr 49981

29 November 2017 21:30

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms