49964. Ubekendt kunstner: Roskilde Domkirke

Olie på pap, 25,5 x 39,5 cm. Usign.

Varenr. 49964

29 November 2017 21:30

Vurdering 700 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms