49172. Fire stole af træ og lakeret metal

Stel af blåmalet metal, sæde og ryg af lamineret træ. Stemplet i bunden MH ..møbler?

Brugsspor, sæder og rygge pæne, stel med skrammer.

Varenr 49172

29 November 2017 21:30

Vurdering 2000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms