49314. William Hansen (1908-1991): Dansende figurer

Mand og kvinde dansende i landskab med fugle og måne. Olie på masonit, sign. monogram 68. 78 x 90 cm

Varenr. 49314

29 November 2017 21:30

Hammerslag26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK 1.700 DKK2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK

Vurdering 3000 DKK

211131.700 DKK2017-11-29 13:46
3401.600 DKK2017-11-29 11:32
 1.400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms