45086. Camille Hilaire (1916-2004): Komposition med master

Litografi. Sign. Hilaire 35/120

Varenr 45086

29 November 2017 21:30

Hammerslag23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK 400 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK

Vurdering 800 DKK

22999400 DKK2017-11-29 15:43
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms