45410. Ubekendt kunstner: Komposition

Litografi, rammemål 57 x 53 cm. Sign. 120/200

Varenr 45410

29 November 2017 21:30

Hammerslag14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK 400 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms