49328. Poul Kastrup (1920-1987): Gadeparti, Montmarte

Olie på lærred, sign. Poul Kastrup. 82 x 65 cm

Varenr 49328

29 November 2017 21:30

Vurdering 1200 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms