49330. Otto Pedersen (1902-1995): Bemalet relief

Mand og kvinde. Skåret i træ og bemalet. Usign. Mål inkl. ramme 56 x 29 cm

Varenr. 49330

29 November 2017 21:30

Vurdering 1500-2000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms