49370. Sigurd Winge, Litografi

Ikaros. Rammemål: 77 x 66 cm.
Sign. Sigurd Winge -63

Varenr 49370

29 November 2017 21:30

Vurdering 1200 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms