49372. Jean Dewasne, Komposition

Litografi. Rammemål: 64 x 74 cm.
Sign. J. Dewasne

Varenr 49372

29 November 2017 21:30

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms