49618. William Hansen (1908-1991): Solnedgang over vand

Olie på lærred, sign. monogram. 64 x 70 cm

Varenr 49618

29 November 2017 21:31

Hammerslag28.00 DKK29.00 DKK 1.200 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

211131.200 DKK2017-11-29 21:29
227171.100 DKK2017-11-29 21:22
340700 DKK2017-11-29 11:33
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms