49619. William Hansen (1908-1991): Landevej, fugl på gren

Olie på masonit, sign. monogram. 38 x 98 cm

Varenr 49619

29 November 2017 21:30

Hammerslag10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK 600 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

21113600 DKK2017-11-29 13:48
340550 DKK2017-11-29 11:34
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms