49619. William Hansen (1908-1991): Landevej, fugl på gren

Olie på masonit, sign. monogram. 38 x 98 cm

Varenr. 49619

29 November 2017 21:30

Hammerslag16.00 DKK17.00 DKK 600 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

21113600 DKK2017-11-29 13:48
340550 DKK2017-11-29 11:34
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms