49639. J. Delvaux: Strand med liggestol

Olie på lærred. Sign. J. Delvaux. 73 x 92 cm

Varenr. 49639

29 November 2017 21:30

Hammerslag27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK 1.300 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

30981.300 DKK2017-11-29 21:17
224861.200 DKK2017-11-29 21:09
3401.100 DKK2017-11-29 11:34
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms