46788. Søren Hansen: Komposition

Litografi. Rammemål 71 x 82 cm. Sign. Søren Hansen -88

Varenr. 46788

29 November 2017 21:30

Hammerslag28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK 200 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK

Vurdering 400 DKK

25456200 DKK2017-11-26 14:50
 200 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms