46788. Søren Hansen: Komposition

Litografi. Rammemål 71 x 82 cm. Sign. Søren Hansen -88

Varenr 46788

29 November 2017 21:30

Hammerslag5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK 200 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK

Vurdering 400 DKK

25456200 DKK2017-11-26 14:50
 200 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms