46792. Bent Karl Jacobsen (1934-2004): Vækster

Litografi, rammemål 76 x 60 cm. Sign. Bent Karl Jacobsen 84 520/1000

Varenr 46792

29 November 2017 21:30

Hammerslag14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK 250 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK

Vurdering 500 DKK

14435250 DKK2017-11-29 16:43
 250 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms