46794. Gorm Eriksen (1940-): Ansigter (2)

Litografier, rammemål 81 x 65 cm. Sign. Gorm Eriksen 59/300

Varenr. 46794

29 November 2017 21:30

Hammerslag6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK 500 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

22999500 DKK2017-11-29 15:44
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms