46794. Gorm Eriksen (1940-): Ansigter (2)

Litografier, rammemål 81 x 65 cm. Sign. Gorm Eriksen 59/300

Varenr 46794

29 November 2017 21:30

Hammerslag26.00 DKK27.00 DKK 500 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK32.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

22999500 DKK2017-11-29 15:44
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms