46810. Bent Stubbe Teglbjærg (1926-2004): Kandaswamy

Olie på lærred, 38 x 38 cm. Sign. bagside April 72 ST

Varenr 46810

29 November 2017 21:30

Hammerslag5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK 600 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

GLO600 DKK2017-11-29 21:27
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms