46805. Richard Winther (1926-2007): Kompositioner (2)

Litografier, 59 x 46 cm og 57 x 47 cm. Sign. R. Winther (fugtskader)

Varenr 46805

29 November 2017 21:30

Hammerslag8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK 350 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK

Vurdering 700 DKK

21890350 DKK2017-11-29 07:12
 350 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms