48994. Kurt Trampedach (1943-2013): Kvindekrop

Litografi, rammemål 85 x 60,5 cm. Sign. Kurt Trampedach 77 142/150

Varenr. 48994

29 November 2017 21:30

Vurdering 3000 DKK

184191.800 DKK2017-11-29 21:28
41651.700 DKK2017-11-29 15:28
191131.600 DKK2017-11-25 17:28
 1.600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms