49048. Hans Voigt Steffensen: Høstlandskab

Litografi. Signeret Hans Voigt Steffensen 71 26/100.
54 x 62 cm

Varenr. 49048

29 November 2017 21:30

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms