49738. Rudi Olsen (1937-2000): To litografier

Rød komposition, 16-72 sign. Rudi 1976, samt komposition med dedikation "Til Harry fra Rudi" 24-68 sig. Rudi 1980, begge i massivt Paduk trærammer rammemål begge: 77 x 70 cm. (2)

Varenr 49738

29 November 2017 21:30

Hammerslag7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK 500 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

22370500 DKK2017-11-22 23:54
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms