49737. Gudmund Olsen (1913 - 1985): To litografier (2)

S/H abstrakt komposition nr. 4-5 og sign. Gudmund Olsen 67, 40 x 59 cm., samt klitlandskab nr. 45/90, sign. Gudmund Olsen 75-, 53 x 62 cm.
begge i paduk trærammer (2)

Varenr. 49737

29 November 2017 21:30

Vurdering 1200 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms