49739. Rudi Olsen (1937-2000): To litografier (2)

Komposition, 14-30 sign. Rudi 1977, samt komposition Prøvetryk, sign. Rudi 1978, begge i massive paduk trærammer. Rammemål hhv: 78 x 61 cm. og 58 x 78 cm. (2)

Varenr. 49739

29 November 2017 21:30

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms