49741. Rudi Olsen (1937-2000) CD: Fire litografier (4)

Komposition, 7-30 sign. Rudi 1976, 44 x 52 cm., komposition figurer 4-30, sign. Rudi 1976, 44 x 52 cm. Plakat (litografisk tryk, falmet), 25 års jubilæum Rudi 78 nr.19-30, sign. Rudi 1978. og komposition nr. 94-100, sign. Rudi 1978. Alle i massive paduk trærammer. (4)

Varenr. 49741

29 November 2017 21:30

Hammerslag25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK 600 DKK10.00 DKK11.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

CSJSOCKU600 DKK2017-11-29 19:38
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms