49384. Kurulstol, forgyldt

Taburet med forgyldt, udskåret stel med buede ben,
Sædet polstret og betrukket med rødt/hvidt/grønt silkestof med bladkranse.
B. 72, D. 52, sædehøjde 47 cm

Varenr 49384

6 December 2017 20:10

Hammerslag13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK 600 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

23141600 DKK2017-12-06 20:07
23255550 DKK2017-12-06 20:06
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms