49384. Kurulstol, forgyldt

Taburet med forgyldt, udskåret stel med buede ben,
Sædet polstret og betrukket med rødt/hvidt/grønt silkestof med bladkranse.
B. 72, D. 52, sædehøjde 47 cm

Varenr 49384

6 December 2017 20:10

Hammerslag24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK 600 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

23141600 DKK2017-12-06 20:07
23255550 DKK2017-12-06 20:06
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms