49250. Engelsk armstol, 19. årh. slutning

Stel af eg, svungne armlæn, ryg med buet top, udskårne gennembrudte sprosser i ryg. Løst sæde med hestehårsbetræk. B. 55, siddehøjde 45 cm

Varenr 49250

6 December 2017 20:26

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms