50035. Carl H. Fischer (1885- 1955): Buket af markblomster i brun stentøjskande

Olie på lærred, 72 x 94 cm. Sign. Carl H. Fischer

Varenr. 50035

6 December 2017 20:34

Vurdering 2400 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms