50046. Ingeborg Debois: Malerier (2)

Begge med blomsteropstillinger, olie på masonit, 24 x 20 cm.,olie på lærred, 40 x 34 cm. begge sign.

Varenr 50046

6 December 2017 20:35

Vurdering 1200 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms