49785. Aksel Jørgensen: Landskab med pige i rød kjole

Olie på pap, 31 x 27 cm. Sign. A. Jørgensen

Varenr 49785

6 December 2017 20:36

Hammerslag7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK 1.100 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK

Vurdering 1500-2000 DKK

3401.100 DKK2017-12-05 18:45
241.100 DKK2017-12-06 12:38
 800 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms