49784. Viggo Langer (1860-1942): Husmandssted ved vej, tidligt forår

Olie på lærred, 36 x 49 cm. Sign. Viggo Langer 1928

Varenr. 49784

6 December 2017 20:36

Vurdering 1500-2000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms