50022. Ubekendt kunstner: Nelliker

Olie på pap, 34 x 23 cm. Usign. Ca. 1900
(løst monteret bag glas)

Varenr 50022

6 December 2017 20:39

Hammerslag2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK 600 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

340600 DKK2017-12-05 18:49
948550 DKK2017-12-02 16:53
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms