49041. Ubekendt kunstner: Opstilling med frugter og blomster

Olie på plade. 46,5 x 62 cm. Sign. utydelig

Varenr. 49041

6 December 2017 20:43

Hammerslag23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK 1.800 DKK2.00 DKK3.00 DKK

Vurdering 2800 DKK

BB23231.800 DKK2017-11-29 19:09
 1.800 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms