49331. Palshus: Lampe og fad (2)

Stort rundt fad og bordlampe med gullig glasur med blå nuancer. Fadet sign. APL-S for Anne Lise og Per Linnemann-Schmidt, lampen signeret EK.
Fad dia. 31, lampe h. 37 cm

Varenr. 49331

6 December 2017 19:50

Vurdering 2000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms