50150. Seppo Mattinen (1930- ): Roma 10

Olie på plade, 30 x 40 cm. Sign. Seppo Mattinen 81

Varenr. 50150

6 December 2017 19:51

Vurdering 3000 DKK

217683.800 DKK2017-12-06 18:02
3403.600 DKK2017-12-05 18:43
249032.800 DKK2017-12-05 23:08
 1.600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms