50020. Arne Brendt (1924-2014): Fjordparti med grønlandsk familie

Olie på lærred, 68 x 97 cm. Sign.

Varenr. 50020

6 December 2017 19:51

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms