50171. Jeff Ibbo (1941-): Komposition med figur

Olie på lærred, 40 x 50 cm, sign. J. Ibbo

Varenr. 50171

6 December 2017 19:54

Vurdering 1200 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms